Jaki iPhone kupić?

Podajemy tutaj krótką analizę różnych smartfonów dostępnych od firmy Apple. Dzięki temu dowiecie się jakie urządzenie tej marki warto wybrać. Urządzenia Apple oczywiście cieszą się od lat bardzo dużą popularnością także w naszym kraju. Są wychwalane za ciekawy wygląd, doskonałe działanie w ramach jednego ekosystemu z innymi urządzeniami tej marki. Dostajemy dobre podzespoły i rozwiązania techniczne, dzięki którym można ten sprzęt świetnie w praktyce wykorzystać.

Modeli iPhonów na rynkujest oczywiście całkiem sporo, a co za tym idzie wiele osób nie wie na co się zdecydować. Warto więc krótko właśnie te urządzenia przedstawić.

Apple iPhone SE

To najtańsza propozycja tej marki. Urządzenie z roku 2016, które przygotowane jest jako sprzęt tani jak na tą markę. Urządzenie ma charakter uniwersalny i daje użytkownikowi wiele pozytywnych możliwości jeśli chodzi o pracę z tym sprzętem. Niewielkie i poręczne, ma tylko cztery cale ekran. Pamięć wbudowana albo 32 albo 128 GB, wydajny procesor z dwoma rdzeniami i zoptymalizowane oprogramowanie od Apple. W codziennym użytkowaniu dobrze się sprawdza.

Apple iPhone 6

To półka nieco wyższa, ale z drugiej strony urządzenie to ma już cztery lata od swojej premiery. Przekątna ekranu już nieco większa, do tego procesor dwa rdzenie, ale mniejsze taktowanie. Dwa aparaty, bateria  o niezłym czasie pracy, czytnik linii papilarnych. Dla niewymagającego użytkownika będzie to ciekawy sprzęt, jednak wiele osób pewnie stwierdzi, że to już propozycja nieco przestarzała jak na to co obecnie jest dostępne w sprzedaży.

Apple iPhone 7

To urządzenie również jako flagowiec ale z roku 2016 a więc jest to sprzęt z nowymi podzespołami o dużo większych możliwościach niż oznaczony 6 sprzęt. Dostajemy więcej pamięci, dużo lepszy i bardziej wydajny procesor a także szybsze taktowanie. Dwa lepsze aparaty i sprawnie działające systemy łączności. Dla wymagających użytkowników sprzęt będzie ciekawym rozwiązaniem, jednocześnie tańszym niż sprzęt, który teraz się pojawia w sprzedaży. To urządzenie, które dostaje także wersję plusową, która jak wiadomo ma większe możliwości techniczne, jest również w jakieś mierze sprzętem poprawionym w stosunku do pierwotnej siódemki.

Apple iPhone 8

To kolejny ciekawy sprzęt, urządzenie, które ma świetną obudowę, odporną na działanie wody. Warto zwrócić uwagę na to, że poprawione są parametry tego urządzenia co podnosi komfort użytkowania tego sprzętu. To również bardzo dobra propozycja dla tych osób, które chcą sięgać po najnowsze pojawiające się na rynku rozwiązania i liczą na wydajny, dobrze pracujący sprzęt. Ta propozycja charakteryzuje się dobrym wykonaniem i ma bardzo dobre osiągi.

Apple iPhone X

To już zupełna nowość od tego producenta i sprzęt, który ma być przełomem na rynku. Pojawia się technika sterowania gestami, do tego odblokowywanie urządzenia twarzą, a także rozwiązanie w postaci notcha, a więc wycięcie u góry ekranu na diodę powiadomień oraz aparat i głośnik. Urządzenie staje się inspiracją dla innych producentów, którzy wprowadzają również te nowoczesne rozwiązania przygotowane do Apple masowo do swoich urządzeń. Dla wymagającego użytkownika ten sprzęt to doskonała propozycja, z której na pewno będzie zadowolony. Wydajność na wysokim poziomie i wiele innowacyjnych rozwiązań technicznych.  

Zobacz rankingi najlepszych smartfonów >>

Kategorie: Informacje,